کوله دوربین ونگارد آپرایز 48 Vanguard Up-Rise II 48

معرفی اجمالی محصول

Vanguard Up-Rise II 48

کوله پشتی Vanguard Up-Rise II 48  یک کوله پشتی فوقالعاده زیبا ومناسب برای عکاسان طبیعت گرد و علاقمندان عکاسی میباشد.کیفیت ساخت این محصول  بسیار عالی وچشمگیر است.در قسمت جلویی کوله یک زیپ قرار دارد که با باز کردن آن میتوانید سایز کوله پشتی وظرفیت داخلی آنرا افزایش دهید .این کوله پشتی همچنین دارای کاور ضد باران میباشد که هنگام بارشهای شدید میتوان برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل کوله از آن استفاده کرد.از مهمترین ویژگی های این کوله میتوان به محفظه لپتاپ و تبلت آن اشاره کرد. 

فضای داخلی این کیف جادار ومناسب برای دو دوربین همراه 5 لنز-فلاش اکسترنال وسایر لوازم همراه دوربین است. تمامی المانهای پارتیشن بندیه داخل کیف به راحتی قابل جدا شدن و تغییر وضعیت میباشند.

 

 
 

جنس برزنت کیف از نوع مقاوم بوده  ودر مقابل بارش باران و برف به خوبی از نفوذ رطوبت به داخل کیف جلوگیری میکند.
 

 
در سمت راست کوله یک دسترسی کوچک به داخل کوله ایجاد شده تا هنگامی که فقط به دوربین نیاز دارید برای خارج کردن آن مجبور به باز کردن تمام کوله نباشید.


در سمت چپ این کوله پشتی محفظه سه پایه قرار دارد که باخارج کردن آن از داخل جیب میتوانید یکی از پایه های سه پایه را داخل آن قرار داده وبوسیله بندی که بالای جیب قرار گرفته سه پایه را به کوله پشتی وصل کرده وبه راحتی حمل نمایید.

 
نمایش بیشتر
برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *

نقاط قوت

  • ابعاد کوچک نسبت به کوله های دیگر