کوله دوربین بنرو رنجر 400N Benro Ranger Pro 400N

معرفی اجمالی محصول

Benro Ranger Pro 400N

کوله پشتی Benro Ranger Pro 400N  یک کوله پشتی فوقالعاده زیبا ومناسب برای عکاسان طبیعت گرد و علاقمندان عکاسی میباشد.کیفیت ساخت این محصول  بسیار عالی وچشمگیر است.در قسمت جلویی کوله یک قسمت مجزا برای قرار گرفتن سه پایه تعبیه شده که این امر باعث کارآمد تر شدن هرچه بیشتر این محصول میشود .این کوله پشتی همچنین دارای کاور ضد باران میباشد که هنگام بارشهای شدید میتوان برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل کوله از آن استفاده کرد. 

فضای داخلی این کیف جادار ومناسب برای دو دوربین همراه 5 لنز-فلاش اکسترنال وسایر لوازم همراه دوربین است. تمامی المانهای پارتیشن بندیه داخل کیف به راحتی قابل جدا شدن و تغییر وضعیت میباشند.

 

یک محفظه کوچکتر هم برای این کوله درنظر گرفته شده تا زمانی  که شما میخواهید فقط دوربین را از داخل کوله خارج کنید وبا سایر لوازم داخل آن کاری ندارید این عمل را راحتتر وسریعتر انجام دهید.
 

جنس برزنت کیف از نوع مقاوم بوده  ودر مقابل بارش باران و برف به خوبی از نفوذ رطوبت به داخل کیف جلوگیری میکند.
 

 

سمت راست کیف یک جیب  تعبیه شده که  میتوان برای قرار دادن شارژر یا لوازم دیگر از آن استفاده کردضمنا کاور باران نیز داخل همین جیب قرار داده شده است.همچنین در سمت چپ آن نیز یک جیب برای قرار دادن رم و فلش وسایر لوازم  مشاهده میشود .

نمایش بیشتر
برای این محصول دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *

نقاط قوت

  • ابعاد کوچک نسبت به کوله های دیگر