نکاتی مهم در عکاسی از انعکاس گودال های آب

نکاتی مهم در عکاسی از انعکاس گودال های آب
بهار فصل زیبایی هاست. این فصل زیبا با باران های گاه و بی گاهش، گودال ها را پُر کرده و آب های جمع شده بر سطح زمین فرصت های زیبایی را برای ثبت انعکاس مناظر و سوژه های مختلف بوجود می آورند. معمولا عکاسان از این صحنه ها به خوبی استفاده می کنند.  از بازتاب آسمان و ابر ها بر سطح آب و تقارن زیبایی که ایجاد می کنند گرفته تا نور دلنشین چراغ های مناظر شهری در شب، همه به اضافه کردن حس و حال سورئال به تصویر های شما کمک می کنند. شما حتی در صورت نیاز قادرید سطح گودی را برای هدف عکاسی خود با یک بطری آب پُر نمایید. در این مطلب هنردوربین، 5 نکته برای عکاسی از گودال های آب و چند نمونه تصویر برای الهام شما علاقه مندان آورده شده است.

عکاسی از ویترین و تابلوی فروشگاه ها

عکاسی از ویترین و تابلوی فروشگاه ها
موضوع مطلب امروز هنردوربین، عکاسی از ویترین و تابلوی مغازه هاست. اندکی وقت به گشت و گذار در شهر خود اختصاص دهید و عکس هایی زیبا از تابلو و ویترین مغازه ها بگیرید. 
ما برای پیدا کردن فروشگاه هایی که نمای جذاب داشته باشند کمی وقت گذاشتیم ولی الان می خواهیم چشمان شما را به کمی بالاتر، جایی که تابلوی فروشگاه ها قرار دارد، و همین طور به ویترین ها معطوف کنیم. 
عکاسی از ویترین  مغازه ها در صورت رعایت اصول، بسیار منظم و زیبا بنظر خواهند آمد. در ادامه با هنردوربین همراه شوید تا این نکات را فرا بگیرید.