چگونه از چیدمان (معماری) داخل خانه عکاسی کنیم؟

چگونه از چیدمان (معماری) داخل خانه عکاسی کنیم؟
عکاسی فضای داخلی یک سبک عکاسی عالی است که باید در آن مهارت داشته باشید، چون بسیاری از شرکت ها، آژانس های املاک و مستغلات و نشریات همیشه به عکس های فضای داخلی خوب نیاز دارند. بنابراین یک مطلب با مجموعه نکات مفید به آن اختصاص داده ایم و از شما عزیزان دعوت می کنیم در ادامه مطلب با هنردوربین همراه شوید.
هدف این آموزش هنردوربین، عکاسی معماری از فضاهای داخلی است، نه عکاسی عمومی (کلی) از داخل خانه.
این مقاله را بخوانید و لحظاتی با ما همراه باشید!

روش های عکاسی خلاقانه شهری

روش های عکاسی خلاقانه شهری
مغازه هایی که سوغات یک شهر را می فروشند، پر هستند از کارت پستال هایی که رویشان عکس هایی کلیشه ای از نماد های آن شهر ثبت شده است، اما با فکر کردن به شکلی خلاقانه می توانید عکس هایی تک و بسیار زیبا از شهر بگیرید. ساختمانها همه شان تکراری اند اما خلاقیت می تواند به آنها تازگی ببخشد.

در ادامه این مطلب هنردوربین ۵ ایده عکاسی از شهر را به شما خواهیم گفت تا بتوانید با این ایده ها گسترده تر فکر کنید و عکس های خلاقانه ای از شهر بگیرید.

9 راهکار عکاسی خلاقانه معماری

9 راهکار عکاسی خلاقانه معماری
نکات و حالت های زیادی برای عکاسی معماری وجود دارند که مطالعه آنها قطعا مفید واقع می شوند. طبیعتا گام اول موفقیت در عکاسی، خلاقیت و تمرین بیشتر است.

با هنردوربین همراه باشید تا 9 مورد از این راهکارها را جهت عکاسی خلاقانه تر فرا بگیرید.

لطفا قبل از خواندن این مطلب، قسمت اول آن (آموزش اصول اولیه عکاسی معماری) را مطالعه نمایید:
اصول اولیه عکاسی معماری

اصول عکاسی معماری

اصول عکاسی معماری
هدف اصلی از عکاسی حرفه ای معماری، گرفتن تصاویر زیبا از ساختمان ها است، اما عکاسی معماری فقط به عکس های کلی از ساختمان محدود نمی شود، بلکه یک فرم هنری را در خود جای داده که می تواند نتایج بسیار زیبایی داشته باشد. عکاسان به طور طبیعی می توانند زیبایی ها را در یک دیوار آجری ببینند و شروع به عکس گرفتن از آثار معماری کنند.

با هنردوربین همراه باشید و چند راه حل برای اینکه به یک عکاس معماری تبدیل شوید یا بتوانید عکس هایی از بناهای معماری و تاریخی ثبت کنید را فرا بگیرید.