آموزش عکاسی از ورزشهای موتوری

آموزش عکاسی از ورزشهای موتوری

عکاسی از ورزش های موتوری می تواند تجربه ای ارزشمند و مفرح باشد. مهم نیست که این دو چرخ باشد یا چهار چرخ، اما مهار کردن اسب بخار می تواند چشم بسیاری را به خود جلب کند. در این مطلب هنردوربین ، استنلی هارپر نکات مقدماتی عکاسی از ورزش های موتوری، موتورسواری و اتومبیل رانی، را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. از تجهیزات عکاسی و تنظیمات دوربین گرفته تا توصیه های ایمنی و جایگاه عکاس، استنلی در مورد هر آنچه که برای عکاسی نیاز خواهید داشت صحبت کرده است.برای ادامه این مطلب آموزشی با هنردوربین همراه شوید

نکاتی برای عکاسی از مسابقات دوچرخه سواری

نکاتی برای عکاسی از مسابقات دوچرخه سواری
دوچرخه سواری به عنوان یک رشته ورزشی طی سالها توجه زیادی را به خود جلب کرده است که قسمتی از این توجه به خاطر یکی از معروف ترین مسابقات دوچرخه سواری جهان یعنی مسابقات تور دو فرانس (Tour de France) است. عکاسی از دوچرخه سواری به خاطر حرکت سریع دوچرخه سوارها نیاز به مهارت دارد . عکاس باید سریعا واکنش نشان داده و بتواند به خوبی سوژه در حال حرکت را دنبال کند. عکس از سوژه های ثابت هم خوب است اما عکاسی از زاویه ای پویا و یا سوژه در حال حرکت هم تکنیک هایی هستند که برای عکاسی بهتر از دوچرخه سواری باید در آنها مهارت داشته باشید.به ادامه مطلب توجه کنید.

آموزش عکاسی ورزشی -سرعت وهیجان

آموزش عکاسی ورزشی -سرعت وهیجان
ورزش تأثیر قابل توجه ای در زندگی هزاران انسان دارد، از ورزشکاران حرفه ای که در حقیقت قلب ورزش هستند گرفته تا دوستداران ورزش که مقدار زیادی از زندگی خود را وقف طرفداری و حمایت از تیم محبوب خود می کنند. هواداران ورزش این سرگرمی را یک رقیب بزرگ برای Hollywood می دانند که از لحاظ هیجان و سرگرمی پا به پای فیلم ها پیش می رود، به همین دلیل است که شبکه های صوتی، تصویری و اجتماعی همگی به دنبال پوشش لحظه به لحظه ورزش هم در زمین مسابقه و هم در خارج از مسابقه هستند، به همین دلیل است که سایت ها، روزنامه ها و مجلات عکس های خبری را با تأخیر های ثانیه ای روی صفحات خود قرار می دهند.
در طول توضیحات هر مرحله از این مطلب آموزشی ، بینش، منبع و یا خلاصه ای از دنیای عکاسی ورزشی را به شما می گوییم. با این روش شما می توانید شروع به یادگیری مهارت های با ارزشی در ثبت عکس های فوق العاده ورزشی بکنید.با هنردوربین همراه شوید.